Okuvaryum

Xamarin Native iOS ve Android
Geliştirme | Danışmanlık

300K

Tekil Kullanıcı

4,6

Uygulama Mağazası
Puanı

4

Aylık Geliştirme
Süreci

İş Ortaklığı

Türkiye’nin en önemli dijital eğitim altyapıları firması Globed.co ile iş ortağı olduk. Çevrimiçi eğitim kaynaklarını eğitim kurumlarıyla paylaşan Globed.co, dijital kaynakların öğretim sistemleriyle başarılı bir şekilde bütünleştirilmesini sağlar.

Amaç

Milli eğitim müfredatını kapsayan; eğitici, öğretici ve eğlenceli bir e-learning altyapısına sahip; okullar için web portal ile mobil uygulama, son kullanıcılar için ise mobil uygulama geliştirmeyi amaçladık.

Teknolojiler

Front-end

swift logo

Swift

kotlin logo

Kotlin

angular logo

Angular

Back-end

node js logo

Node JS

symfony logo

Symfony

go logo

GO Lang

AWS logo

AWS Cloud

Docker logo

Docker

awsLambda logo

AWS Lambda

ec2 logo

AWS EC2

s3 logo

AWS S3

cloudformation logo

AWS Cloudformation

Yaklaşım

Platformun özgünlüğünü yerel bileşenlerle bir araya getirerek hedef kitlemize özel bir performans tasarımı planladık. KVKK kanunlarını gözeterek bulut (cloud) teknolojisinin tüm faydalarını yansıttığımız en uygun altyapıyı oluşturmayı hedefledik. Geliştirdiğimiz mobil uygulama aracılığıyla hedef kitlemizin 230’dan fazla çocuk kitabına ulaşımını sağladık.

okuvaryum uygulama görseli 1
okuvaryum uygulama görseli 2
okuvaryum uygulama görseli 3
okuvaryum uygulama görseli 4

Sonuçlar

Geliştirdiğimiz mobil uygulama ile COVID-19 döneminde, sadece 2 aylık bir sürede 300 bin tekil kullanıcıya ulaşmayı başardık. Kullandığımız Serverless yapı sayesinde problemsiz bir altyapı sunduk. Ortalama 40 dakika kullanım süresine ulaşarak etkileşim yönünden de başarılı sonuçlara imza attık.

okuvaryum banner
okuvaryum banner
person

Esat Uğurlu, Globed.co Kurucusu

Bizim için en önemli nokta; yeni nesile uygun başarılı bir kullanıcı deneyimi sunabilmekti. Mobilist ile tasarladığımız mobil uygulamamız, hedef kitlemize ulaşarak kısa sürede önemli başarılar elde etti.

Mobilist ile mobil uygulamanız, hedef kitlenize özel dinamiklere sahip olsun!

Teklif Al