Rapunzel

Xamarin Native iOS ve Android
Geliştirme | Danışmanlık

-

Tekil Kullanıcı

-

Uygulama Mağazası
Puanı

7

Aylık Geliştirme
Süreci

İş Ortaklığı

Rapunzel; seçilen güzellik elçilerinin uzmanlıklarını ve yeteneklerini kullanarak kendi işlerini geliştirme fırsatına sahip olmalarını sağlayan bir platformdur. Güzellik uzmanlarını kullanıcılar ile buluşturan Rapunzel uygulaması, kullanıcıların ihtiyaç duydukları işlemleri satın alarak güzellik uzmanlarından hizmet almalarını sağlamaktadır.

Amaç

Kadınlara iyilik ve güzellik katarken hayatlarını da kolaylaştırmak amacıyla yola çıktık. Bunun için Rapunzel uygulaması ile talep edilen hizmetlerin seçilebilmesini, uygun saatlerin uygulama üzerinden seçilerek randevu alınabilmesini hedefledik.

Teknolojiler

Front-end

swift logo

Swift

Java logo

Java

Back-end

AWS logo

AWS Cloud

Docker logo

Docker

masterpass logo

Masterpass

Yaklaşım

SCRUM geliştirme sürecini takip ederek mobil uygulama ve backend’in birlikte geliştirilmesini sağladık. Swift, Kotlin, Node.js, Symfony, Angular.js, Golang, AWS, Lambda, Cloudformation, S3, Cloudfront, ECS, Docker gibi çok geniş teknolojik çözümler uygulamamızın yanı sıra sanal pos ve master card entegrasyonu da gerçekleştirdik.

rapunzel uygulama görseli 1
rapunzel uygulama görseli 2
rapunzel uygulama görseli 3
rapunzel uygulama görseli 4

Sonuçlar

Geliştirdiğimiz mobil uygulama ile kadınların hayatını değiştirmeyi, güzelleştirmeyi ve kolaylaştırmayı başardık. İlk 3 ayda Türkiye’nin … ilinde … adet güzellik elçisine ulaşarak kadınları … adet hizmet ile buluşturduk. Çalışmaya başladığımız 4. ayda uygulamayı yayına alarak saha testi yapıp kullanıcı yorumlarını topladıktan sonra 7. ayda uygulamamızı yayına hazır hale getirdik. Masterpass entegrasyonu sayesinde kullanıcıların ödeme adımlarında vakit kaybetmesinin önüne geçerek hizmetlere odaklanmalarını sağladık.

rapunzel banner
rapunzel banner

Barış Bilen Vural

Güzellik konusunu kişiselleştirerek faydalı ve kullanıcı dostu bir mobil uygulama geliştirdik. Böylece kullanıcılarımıza leziz bir deneyim yaşatmayı başardık

Mobilist ile mobil uygulamanızı doğru strateji ve iyi bir teknolojik altyapıyla geliştirin!

Teklif Al