Türkiye Sigorta

Xamarin Native iOS ve Android
Geliştirme | Danışmanlık

900

Tekil Kullanıcı

%35

SÜREÇLERDE
HIZLANMA

6

Aylık Geliştirme
Süreci

İş Ortaklığı

1957 yılında hizmet vermeye başlayan ve 2020 yılında aldığı Bireysel Emeklilik lisansı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’nde faaliyet göstermeye hak kazanan Türkiye Sigorta; köklü bir kültürünün mirasçısı olmasının yanı sıra Türkiye’nin en önemli yerel sermaye paydaşlarındandır. Ayrıca Türkiye’nin isminden en çok söz ettiren ve en hızlı büyüyen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden de biridir.

Amaç

Kurum içinde kullanılan portal, dijital medya, erp ve ik uygulamalarını mobil uygulamalar ile tüm çalışanlar için erişilebilir kılarak C# gelişim becerilerinden faydalanacakları tek bir araç seti oluşturmayı amaçladık. Böylece çalışanların şirket içi dijital platformlara mobil cihazlarından ulaşabilmelerini sağlayarak süreçlerin hızlanmasını ve çalışan bağlılığını aktarabilmelerini hedefledik.

Teknolojiler

xamarin logo

Xamarin

android logo

Android

ios logo

IOS

Yaklaşım

Platformun özgünlüğünü yerel bileşenlerle buluşturarak hedef kitlemize özel bir performans tasarımı gerçekleştirdik. Kullanıcıların uygulamayı nerede ve ne zaman kullandıklarını anlamak ve davranışlarını analiz etmek için HockeyApp analizlerinden faydalandık. SCRUM geliştirme sürecini takip ederek mobil uygulamanın Android ve iOS sürümlerini hazırladık.

Sonuçlar

Geliştirdiğimiz mobil uygulama ile kurum içinde bulunan bütün kullanıcılara ulaştık. Çalışanların iş süreçlerinde gereksinim duydukları bütün uygulamalara, mobil cihazlar üzerinden erişebilmelerine olanak vererek performans artışı sağladık.

Mobilist ile mobil uygulamanızı doğru strateji ve iyi bir teknolojik altyapıyla geliştirin!

Teklif Al