Hakkımızda

RAKAMLARLA MOBİLİST10+

Yıllık Deneyim

100+

Mutlu İş Ortağı

300+

Başarılı Proje

Kendimizi iki kavramla anlatmak istesek, bunlar ‘veriye dayalı tasarım’ ve ‘kişisel dijital deneyimler’ olur. Çünkü biz bu kavramların yardımıyla, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun dijital çözümler sunuyoruz. Uzman mühendis kadromuzun tecrübesiyle geliştirdiğimiz çözümleri, iş ortaklarımızın stratejilerine göre şekillendiriyor; son teknolojiyle başarılı sonuçlara ulaşmalarına yardım ediyoruz.
Misyonumuz görseli

Misyon

DİJİTALİN KUSURSUZ HALİ

Alanında uzman mühendis kadromuzun kullandığı en iyi uygulama yöntemleri ile kusursuz dijital çözümler üretmek.

Vizyonumuz görseli

Vizyon

TEKNOLOJİNİN GÜCÜ İLE DEĞİŞİM

Teknolojinin sunduğu faydalarla yeni iş yapış şekilleri geliştirmek, hayatları kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.

Kurucular

Ufuk Arslan

Ufuk Arslan

2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin New York Binghamton Üniversitesi’nden onur derecesiyle mezun olan Ufuk Arslan, bilişim teknolojileri ve hizmetleri alanında deneyim kazandı. Mobil uygulamalar, web hizmetleri ve bulut (cloud) teknolojisi konularında uzmanlaşmasının yanı sıra Hyberledger Blok Zinciri (Blockchain Hyperledger) konusunda da kendini geliştirdi. Bulut (cloud) teknolojisi, blok zinciri (blockchain) ve mobil uygulamalar ile ilgili konularda birçok üniversitede; ayrıca Microsoft ve IBM gibi teknoloji şirketlerinde konuşmacı olarak yer aldı.

Ekin Miral

Ekin Miral

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York Binghamton Üniversitesi’nden mezun olan Ekin Miral, 10 yılı aşkın süredir başarılı dijital stratejiler geliştiriyor ve bu alanda yetenekli ekiplere liderlik ediyor. Native mobil uygulama geliştirme ve bulut (cloud) teknolojileri alanlarında uzmanlaşan Ekin Miral, ‘Life Cycle’ mobil uygulamasının geliştirilmesinde de önemli deneyimler kazandı. Ekin Miral insanlara yatırım yapmaya ve doğru ekiple her şeyi başarabileceğine inanıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Ekin Miral, aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’nün de Kongre Üyeleri arasında yer alıyor.

Kilometre
Taşları

 • 2009
  1) Ekin Miral & Ufuk Arslan tarafından kuruldu.
 • 2009
 • 2010
 • 2012
 • 2014
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2019
Ödüller

İmzamızı Attığımız Başarılar

IBM Logo
IBM En İyi Bulut Geliştiren İş
Ortağı - 2018
IDC Logo
IDC En İyi Dijital Dönüşüm Projesi
2018
IDC Logo
IDC En İyi SaaS Projesi
2018
Oracle Logo
Oracle Bulut Hackathon - Blockchain
2019