Blockchain

Güçlü etkilere sahip Blokzinciri (Blockchain) Teknolojisi ile güvenliği güçlü uygulamalar tasarlıyoruz.

Mobil uygulama geliştirmede sahip olduğumuz 9 yıllık deneyimimizi, yeni teknolojilerde de uzmanlaşarak geliştirmeye devam ediyoruz. Bugün iş ortaklarımıza, blokzinciri (blockchain) teknolojisini anlatarak etkili stratejiler yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

blockchain görseli

Akıllı Sözleşmeler Geliştirme

Süreçleri otomatikleştirerek hızlandırmak ve kusursuzlaştırmak amacıyla kodlanmış iş sözleşmelerinin tasarımını, geliştirilmesini ve optimizasyonunu sağlıyoruz.

Blockchain Danışmanlığı

Bu teknoloji alanındaki deneyimimizle, iş ortaklarımızın blokzinciri (blockchain) teknolojisi için potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz.

Kripto Para Cüzdanı Gelişimi

Blok zinciri (blockchain) teknolojisi tabanlı cüzdan ile kripto para birimlerinin gönderilmesi, alınması ve yönetilmesinde güvenli bir yol sunuyoruz.

Blockchain Girişimlerini Geliştirme

Kurumsal seviyede blokzinciri (blockchain) platformları inşa ediyoruz. Fikir aşamasından tasarımına ve lansmanına kadar başarılı ve güvenilir projeler sunuyoruz.

Mobil Uygulamaların Blockchain ile Entegrasyonu

Blok zinciri (blockchain) ağınızı, mobil uygulamalar ile son kullanıcılara ulaştırıyoruz. Uygulamalarınızı, güvenli bağlantılar ile blokzincirine entegre ediyoruz.

IBM Hyperledger Platformu

IBM HyperLedger ile finans, perakende, sağlık, üretim ve daha birçok alanda özel blokzinciri (blockchain) oluşturarak iş ortaklarımızın gelişimine yardımcı oluyoruz.

Blok Zinciri (Blockchain) Teknolojisi ile
siz de işinizi geleceğe taşıyın!

Teklif Al