Cloud Teknolojisi

Bulut (cloud) teknolojisini kullanarak iş ortaklarımızı hızlı ve hesaplı çözümlerle buluşturuyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sunduğumuz hizmetlerden biri olan bulut (cloud) teknolojisi ile sonuca hızlı ulaşmanızı ve aynı zamanda maliyet tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca alanında uzman ekiplerimiz ile bulut (cloud) teknolojisine geçiş süreçlerinizde veya yeni projelerinizde sizi en doğru kaynaklara yönlendiriyoruz.

blockchain görseli

AMAZON (AWS) Servisleri

Dünyanın en yaygın kullanılan ve en kapsamlı bulut platformu olan Amazon Web Hizmetleri (AWS); hızla büyüyen girişimlerin, büyük kuruluşların ve birçok devlet kurumunun dahil olduğu milyonlarca iş ortağına sahiptir. Mobilist olarak AWS alanındaki 10 yılı aşkın deneyimimiz, AWS Consulting Partner yetkinliğimiz ve alanında uzman ekiplerimiz ile hem lisans satışı yapıyor hem de danışmanlık hizmeti veriyoruz.

IBM Cloud Servisleri

Gelişmiş veri ve yapay zeka araçlarının yanı sıra kapsamlı sektör uzmanlığı da sunan IBM Bulut Hizmetleri alanındaki 5 yılı aşan deneyimimiz, IBM Silver Partner yetkinliğimiz ve alanında uzman ekiplerimiz ile lisans satışının yanı sıra danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Microsoft Azure Servisleri

Uygulamanızı istediğiniz yerde oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunan Microsoft Azure Hizmetleri; tercih ettiğiniz dilleri, çerçeveleri, altyapıyı, veri merkezini ve diğer bulutları kullanabilme imkanını da sunuyor. Microsoft Azure Hizmetleri ile geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sayesinde edindiğimiz tecrübeler ve alanında uzman ekiplerimiz ile iş ortaklarımıza Microsoft Azure Hizmetleri hakkında danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Google Cloud Hizmetleri

Sunduğu çözümler ve teknolojiler ile iş ortaklarını başarıya ulaştıran Google Bulut Hizmetleri hakkında edindiğimiz mobil uygulama deneyimlerimiz ve uzman ekiplerimiz ile bu alanda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Başarı Hikayeleri

Bulut (cloud) teknolojisi hizmetimizle ilgili başarı hikayelerimize göz atın!

Tümünü Göster

Bulut (Cloud) Teknolojisi ile
siz de maliyet avantajı ve esneklik kazanın!

Teklif Al