Dijital Danışmanlık

10 yılı aşkın tecrübemizi iş ortaklarımızla paylaşarak başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Mobilist olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz ile iş ortaklarımıza farklı pozisyonlar için ihtiyaç duydukları uzmanları bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca IT alanında proje yöneticisi, analist, developer, tester gibi pozisyonlar için junior’dan expert seviyesine kadar orta ve uzun vadeli dış kaynak sağlıyoruz.

blockchain görseli

ANALİST POZİSYONU İÇİN DOĞRU PROFİL

IT projelerinde ihtiyaç duyulan analist pozisyonları için farklı disiplinlerde çalışmış, ekibe kolaylıkla uyum sağlayabilen, yabancı dil bilen kaynaklar sağlayarak size yardımcı oluyoruz.

DEVELOPER EKİBİMİZ İLE YENİ TEKNOLOJİLER İÇİN DESTEK

Farklı projelere dahil olmuş, mobil tecrübesine sahip ekibimiz ile Swift, Kotlin, Java, C# .Net, Node.js, Golang gibi yeni gelişen teknoloji alanlarında desteğimizi sunuyoruz.

UZAKTAN ya da YERİNDE TEST DESTEĞİ

Uygulamanızın istediğiniz kaliteye sahip olabilmesi için tecrübeli ekibimizde yer alan test mühendislerimizi projenize dahil ederek uygulamanızın yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz.

TEKNİK MİMARLARIMIZ İLE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Tecrübeli ekibimiz ile projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz teknolojileri, dağıtık yapıyı, mimariyi ve daha fazlasını analiz ederek projenize en uygun çözümü bulmanız için danışmanlık veriyoruz.

HARİKA KULLANICI DENEYİMİ İÇİN DESIGN THINKING

Bir veya birkaç günlük workshop çalışması ile proje fikrinizin önemli noktalarını belirleyip MVP kapsamınızı ortaya çıkarıyoruz.

Dijital projeleriniz, tecrübelerimiz ile
başarıya ulaşsın!

Teklif Al