Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme sürecinin tüm aşamalarına dair tecrübemizi 300’den fazla başarılı projemiz ile kanıtlıyoruz.

Uygulama geliştirme hizmetimizde doğru stratejik yaklaşımı son teknoloji ile buluşturarak iOS, Android, Xamarin, Smartface ve Flutter projelerini hayata geçiriyoruz.

blockchain görseli

iOS İLE KUSURSUZ KULLANICI DENEYİMİ

Tüm iOS tabanlı cihazlarda başarıyla çalışan, başarısını aldığı ödüllerle de kanıtlayan uygulamalar geliştiriyoruz. iPhone, iPad, Apple TV veya Apple Watch için hedef kitleye özel kullanıcı deneyimi tasarlıyoruz.

ANDROID İLE BÜYÜK KİTLELERE ULAŞIM

Maksimum kullanıcıya ulaşmak isteyen işletmeler için en fazla kullanıcı sayısına sahip olan Android tabanlı cihazlara özel uygulamaları hayata geçirerek iş ortaklarımızı hedeflerine yaklaştırıyoruz.

XAMARIN İLE HIZLI TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Türkiye’deki yetkili Xamarin Premier ortağı olarak cross-platform altyapısına sahip Microsoft Xamarin ile iş ortaklarımıza hızlı ve düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. C# dilini kullanarak Android ve iOS uygulamaları geliştiriyoruz.

FLUTTER İLE ESENKLİK VE ÇEVİKLİK

Google'ın Croos-Platform Mobil Uygulama geliştirme aracı olan Flutter ile aynı kullanıcı deneyimini bütün platformlarda kusursuzca sunuyoruz. DART dilini kullanarak Android ve iOS uygulamaları geliştiriyoruz.

SMARTFACE İLE TÜM CİHAZLARA UYGUN ÇÖZÜMLER

Tüm cihazlar için tek bir platform kullanarak uygulama geliştirme imkanı veren Smartface teknolojisi ile iş ortaklarımıza hızlı ve kullanışlı çözümler geliştiriyoruz.

UNITY İLE MOBİL OYUN DÜNYASI

B2C alanında yoğunlaştığımız Mobil Oyun çalışmalarımızda oyunlarımızı UNTIY platformunu kullanarak hayata geçiriyoruz. Ayrıca B2B alanında da şirketlere özel oyunlaştırılmış hikayeleri de bu şekilde gerçekleştiriyoruz.

Başarı Hikayeleri

Öne çıkan Mobil Uygulamalarımız ile ilgili başarı hikayelerimize göz atın!

Tümünü Göster

Geliştireceğimiz mobil uygulama ile
hedeflerinize bir adım daha yaklaşın!

Teklif Al