Rapunzel

GÜZELLİĞİ AYAĞINIZA KADAR GETİRDİK

Native iOS ve Android Geliştirme | Backend

TEKİL KULLANICI

Uygulama Mağazası Puanı

Geliştirme Sürecİ

7 Ay

İş Ortaklığı

Rapunzel; seçilen güzellik elçilerinin uzmanlıklarını ve yeteneklerini kullanarak kendi işlerini geliştirme fırsatına sahip olmalarını sağlayan bir platformdur. Güzellik uzmanlarını kullanıcılar ile buluşturan Rapunzel uygulaması, kullanıcıların ihtiyaç duydukları işlemleri satın alarak güzellik uzmanlarından hizmet almalarını sağlamaktadır.

Amaç

Kadınlara iyilik ve güzellik katarken hayatlarını da kolaylaştırmak amacıyla yola çıktık. Bunun için Rapunzel uygulaması ile talep edilen hizmetlerin seçilebilmesini, uygun saatlerin uygulama üzerinden seçilerek randevu alınabilmesini hedefledik.

Swift

Java

AWS Cloud

Docker

Masterpass

Yaklaşım

SCRUM geliştirme sürecini takip ederek mobil uygulama ve backend’in birlikte geliştirilmesini sağladık. Swift, Kotlin, Node.js, Symfony, Angular.js, Golang, AWS, Lambda, Cloudformation, S3, Cloudfront, ECS, Docker gibi çok geniş teknolojik çözümler uygulamamızın yanı sıra sanal pos ve master card entegrasyonu da gerçekleştirdik.

Sonuçlar

Geliştirdiğimiz mobil uygulama ile kadınların hayatını değiştirmeyi, güzelleştirmeyi ve kolaylaştırmayı başardık. İlk 3 ayda Türkiye’nin … ilinde … adet güzellik elçisine ulaşarak kadınları … adet hizmet ile buluşturduk. Çalışmaya başladığımız 4. ayda uygulamayı yayına alarak saha testi yapıp kullanıcı yorumlarını topladıktan sonra 7. ayda uygulamamızı yayına hazır hale getirdik. Masterpass entegrasyonu sayesinde kullanıcıların ödeme adımlarında vakit kaybetmesinin önüne geçerek hizmetlere odaklanmalarını sağladık.

tr_TRTürkçe