Türkiye Sigorta

İş Ortaklığı

1957 yılında faaliyete geçen ve 2020 yılında aldığı Bireysel Emeklilik lisansı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’nde faaliyet göstermeye hak kazanan Türkiye Sigorta, köklü bir vakıf kültürünün mirasçısı olmasının yanı sıra Türkiye’nin en önemli yerli sermaye paydaşlarından biridir. . Ayrıca Türkiye’nin en popüler ve en hızlı büyüyen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir.

Amaç

Organizasyonda kullanılan portal, dijital medya, erp ve İK uygulamalarını mobil uygulamalarla tüm çalışanların kullanımına sunarak C# geliştirme becerilerinden faydalanmalarını sağlayacak tek bir araç seti oluşturmayı hedefledik. Böylece çalışanlarımızın mobil cihazlarından şirket içi dijital platformlara erişimini sağlayarak süreçleri hızlandırmayı ve çalışan bağlılığını aktarmayı hedefledik.

Xamarin

Node JS

Docker

Yaklaşım

Platformun özgünlüğünü yerel bileşenlerle birleştirerek hedef kitlemize özel bir performans tasarımı gerçekleştirdik. Kullanıcıların uygulamayı nerede ve ne zaman kullandığını anlamak ve davranışlarını analiz etmek için HockeyApp analizlerini kullandık. Mobil uygulamanın Android ve iOS versiyonlarını SCRUM geliştirme sürecini takip ederek hazırladık.

Sonuçlar

Geliştirdiğimiz mobil uygulama ile kurum içindeki tüm kullanıcılara ulaştık. Çalışanlarımızın iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları tüm uygulamalara mobil cihazlar üzerinden erişmelerini sağlayarak performansı artırdık.

tr_TRTürkçe